kolo 1
|
15 Jul, Ponedeljak
|
Metallurg Lipetsk – Vityaz Podolsk
|
|
2:0
|
|
Lokomotiv Liski – Avangard Kursk
|
|
1:1
|
|
Metallurg-Oskol – Zenit Penza
|
|
2:2
|
|
Orel – Tambov
|
|
1:0
|
|
Metallurg Vyksa – Zvezda Ryazan
|
|
0:2
|
|
Spartak M 2 – Dinamo Briansk
|
|
3:2
|
|
Podolye – Fakieł
|
|
1:1
|
|
Sokol Saratov – Kaluga
|
|
2:0
|
|
|
|
|
|
kolo 4
|
3 Avgust, Subota
|
Metallurg Vyksa – Podolye
|
|
0:1
|
|
Zvezda Ryazan – Lokomotiv Liski
|
|
0:0
|
|
Vityaz Podolsk – Dinamo Briansk
|
|
3:1
|
|
Kaluga – Tambov
|
|
0:0
|
|
Fakieł – Metallurg Lipetsk
|
|
2:1
|
|
Sokol Saratov – Metallurg-Oskol
|
|
1:1
|
|
Zenit Penza – Orel
|
|
2:0
|
|
Avangard Kursk – Spartak M 2
|
|
2:3
|
|
|
kolo 5
|
8 Avgust, Četvrtak
|
Spartak M 2 – Zenit Penza
|
|
0:0
|
|
Orel – Fakieł
|
|
1:3
|
|
Metallurg-Oskol – Metallurg Vyksa
|
|
2:2
|
|
Podolye – Kaluga
|
|
2:2
|
|
Tambov – Vityaz Podolsk
|
|
2:1
|
|
Lokomotiv Liski – Sokol Saratov
|
|
0:1
|
|
Metallurg Lipetsk – Zvezda Ryazan
|
|
2:0
|
|
Dinamo Briansk – Avangard Kursk
|
|
0:1
|
|
|
|
kolo 6
|
16 Avgust, Petak
|
Metallurg Vyksa – Lokomotiv Liski
|
|
3:2
|
|
Zvezda Ryazan – Orel
|
|
1:0
|
|
Podolye – Metallurg-Oskol
|
|
3:0
|
|
Kaluga – Vityaz Podolsk
|
|
1:1
|
|
Fakieł – Spartak M 2
|
|
1:0
|
|
Sokol Saratov – Metallurg Lipetsk
|
|
2:2
|
|
Zenit Penza – Dinamo Briansk
|
|
0:1
|
|
Avangard Kursk – Tambov
|
|
0:0
|
|
|
kolo 7
|
21 Avgust, Sreda
|
Spartak M 2 – Zvezda Ryazan
|
|
0:0
|
|
Orel – Sokol Saratov
|
|
2:2
|
|
Vityaz Podolsk – Avangard Kursk
|
|
0:1
|
|
Metallurg-Oskol – Kaluga
|
|
1:4
|
|
Tambov – Zenit Penza
|
|
2:3
|
|
Lokomotiv Liski – Podolye
|
|
2:3
|
|
Metallurg Lipetsk – Metallurg Vyksa
|
|
1:1
|
|
Dinamo Briansk – Fakieł
|
|
1:0
|
|
|
|
kolo 8
|
27 Avgust, Utorak
|
Metallurg Vyksa – Orel
|
|
0:1
|
|
Zvezda Ryazan – Dinamo Briansk
|
|
0:1
|
|
Metallurg-Oskol – Lokomotiv Liski
|
|
2:2
|
|
Podolye – Metallurg Lipetsk
|
|
3:1
|
|
Kaluga – Avangard Kursk
|
|
0:1
|
|
Zenit Penza – Vityaz Podolsk
|
|
1:2
|
|
Sokol Saratov – Spartak M 2
|
|
3:0
|
|
Fakieł – Tambov
|
|
2:1
|
|
|
kolo 9
|
3 Septembar, Utorak
|
Orel – Podolye
|
|
5:1
|
|
Vityaz Podolsk – Fakieł
|
|
0:1
|
|
Tambov – Zvezda Ryazan
|
|
1:2
|
|
Lokomotiv Liski – Kaluga
|
|
2:2
|
|
Avangard Kursk – Zenit Penza
|
|
3:1
|
|
Metallurg Lipetsk – Metallurg-Oskol
|
|
2:0
|
|
Dinamo Briansk – Sokol Saratov
|
|
2:2
|
|
7 Novembar, Četvrtak
|
Spartak M 2 – Metallurg Vyksa
|
|
3:1
|
|
|
|
kolo 10
|
31 Avgust, Subota
|
Podolye – Spartak M 2
|
|
1:3
|
|
8 Septembar, Nedelja
|
Metallurg Vyksa – Dinamo Briansk
|
|
0:0
|
|
Zvezda Ryazan – Vityaz Podolsk
|
|
0:3
|
|
Metallurg-Oskol – Orel
|
|
2:0
|
|
Kaluga – Zenit Penza
|
|
1:0
|
|
Fakieł – Avangard Kursk
|
|
3:0
|
|
Sokol Saratov – Tambov
|
|
5:0
|
|
Lokomotiv Liski – Metallurg Lipetsk
|
|
3:0
|
|
|
kolo 11
|
13 Septembar, Petak
|
Spartak M 2 – Metallurg-Oskol
|
|
2:0
|
|
Orel – Lokomotiv Liski
|
|
0:1
|
|
Vityaz Podolsk – Sokol Saratov
|
|
4:2
|
|
Tambov – Metallurg Vyksa
|
|
3:1
|
|
Zenit Penza – Fakieł
|
|
0:3
|
|
Avangard Kursk – Zvezda Ryazan
|
|
1:1
|
|
Metallurg Lipetsk – Kaluga
|
|
1:2
|
|
Dinamo Briansk – Podolye
|
|
0:1
|
|
|
|
kolo 12
|
18 Septembar, Sreda
|
Metallurg Vyksa – Vityaz Podolsk
|
|
0:1
|
|
Zvezda Ryazan – Zenit Penza
|
|
0:0
|
|
Metallurg-Oskol – Dinamo Briansk
|
|
2:1
|
|
Podolye – Tambov
|
|
3:2
|
|
Kaluga – Fakieł
|
|
0:2
|
|
Lokomotiv Liski – Spartak M 2
|
|
2:1
|
|
Metallurg Lipetsk – Orel
|
|
2:1
|
|
Sokol Saratov – Avangard Kursk
|
|
2:1
|
|
|
kolo 13
|
23 Septembar, Ponedeljak
|
Spartak M 2 – Metallurg Lipetsk
|
|
4:1
|
|
Orel – Kaluga
|
|
0:2
|
|
Vityaz Podolsk – Podolye
|
|
4:3
|
|
Tambov – Metallurg-Oskol
|
|
1:2
|
|
Fakieł – Zvezda Ryazan
|
|
1:0
|
|
Zenit Penza – Sokol Saratov
|
|
0:0
|
|
Avangard Kursk – Metallurg Vyksa
|
|
1:1
|
|
Dinamo Briansk – Lokomotiv Liski
|
|
2:0
|
|
|
|
kolo 14
|
28 Septembar, Subota
|
Metallurg Vyksa – Zenit Penza
|
|
1:1
|
|
Orel – Spartak M 2
|
|
0:2
|
|
Metallurg-Oskol – Vityaz Podolsk
|
|
2:4
|
|
Podolye – Avangard Kursk
|
|
0:1
|
|
Kaluga – Zvezda Ryazan
|
|
2:4
|
|
Lokomotiv Liski – Tambov
|
|
1:0
|
|
Metallurg Lipetsk – Dinamo Briansk
|
|
0:1
|
|
Sokol Saratov – Fakieł
|
|
2:1
|
|
|
kolo 15
|
4 Oktobar, Petak
|
Zvezda Ryazan – Sokol Saratov
|
|
0:1
|
|
Vityaz Podolsk – Lokomotiv Liski
|
|
2:1
|
|
Kaluga – Spartak M 2
|
|
1:0
|
|
Tambov – Metallurg Lipetsk
|
|
0:0
|
|
Fakieł – Metallurg Vyksa
|
|
1:1
|
|
Zenit Penza – Podolye
|
|
3:0
|
|
Avangard Kursk – Metallurg-Oskol
|
|
0:1
|
|
Dinamo Briansk – Orel
|
|
2:0
|
|
|
|
kolo 16
|
9 Oktobar, Sreda
|
Metallurg Vyksa – Sokol Saratov
|
|
0:3
|
|
Orel – Vityaz Podolsk
|
|
1:0
|
|
Metallurg-Oskol – Fakieł
|
|
2:2
|
|
Podolye – Zvezda Ryazan
|
|
1:0
|
|
Lokomotiv Liski – Zenit Penza
|
|
0:0
|
|
Metallurg Lipetsk – Avangard Kursk
|
|
2:0
|
|
Dinamo Briansk – Kaluga
|
|
1:0
|
|
8 April, Utorak
|
Spartak M 2 – Tambov
|
|
2:0
|
|
|
kolo 17
|
15 Oktobar, Utorak
|
Zvezda Ryazan – Metallurg-Oskol
|
|
0:0
|
|
Vityaz Podolsk – Spartak M 2
|
|
3:2
|
|
Kaluga – Metallurg Vyksa
|
|
3:0
|
|
Tambov – Dinamo Briansk
|
|
1:1
|
|
Fakieł – Lokomotiv Liski
|
|
5:1
|
|
Sokol Saratov – Podolye
|
|
2:0
|
|
Zenit Penza – Metallurg Lipetsk
|
|
0:1
|
|
Avangard Kursk – Orel
|
|
2:2
|
|
|
|
kolo 18
|
21 Oktobar, Ponedeljak
|
Spartak M 2 – Avangard Kursk
|
|
5:1
|
|
Orel – Zenit Penza
|
|
1:1
|
|
Metallurg-Oskol – Sokol Saratov
|
|
0:3
|
|
Podolye – Metallurg Vyksa
|
|
2:0
|
|
Tambov – Kaluga
|
|
2:2
|
|
Lokomotiv Liski – Zvezda Ryazan
|
|
2:2
|
|
Metallurg Lipetsk – Fakieł
|
|
1:0
|
|
Dinamo Briansk – Vityaz Podolsk
|
|
0:0
|
|
|
kolo 19
|
27 Oktobar, Nedelja
|
Sokol Saratov – Lokomotiv Liski
|
|
3:1
|
|
27 Oktobar, Nedelja
|
Zenit Penza – Spartak M 2
|
|
1:1
|
|
Metallurg Vyksa – Metallurg-Oskol
|
|
3:1
|
|
Zvezda Ryazan – Metallurg Lipetsk
|
|
1:3
|
|
Vityaz Podolsk – Tambov
|
|
2:1
|
|
Kaluga – Podolye
|
|
3:3
|
|
Avangard Kursk – Dinamo Briansk
|
|
2:3
|
|
Fakieł – Orel
|
|
1:1
|
|
|
|
kolo 20
|
2 Novembar, Subota
|
Lokomotiv Liski – Metallurg Vyksa
|
|
0:0
|
|
Spartak M 2 – Fakieł
|
|
1:2
|
|
Orel – Zvezda Ryazan
|
|
0:0
|
|
Vityaz Podolsk – Kaluga
|
|
1:0
|
|
Metallurg-Oskol – Podolye
|
|
1:2
|
|
Tambov – Avangard Kursk
|
|
3:4
|
|
Dinamo Briansk – Zenit Penza
|
|
0:0
|
|
Metallurg Lipetsk – Sokol Saratov
|
|
1:0
|
|
|
kolo 21
|
14 April, Ponedeljak
|
Metallurg Vyksa – Metallurg Lipetsk
|
|
0:0
|
|
Zvezda Ryazan – Spartak M 2
|
|
1:1
|
|
Podolye – Lokomotiv Liski
|
|
1:0
|
|
Kaluga – Metallurg-Oskol
|
|
3:0
|
|
Fakieł – Dinamo Briansk
|
|
1:0
|
|
Sokol Saratov – Orel
|
|
3:1
|
|
Zenit Penza – Tambov
|
|
1:1
|
|
Avangard Kursk – Vityaz Podolsk
|
|
0:1
|
|
|
|
kolo 22
|
20 April, Nedelja
|
Spartak M 2 – Sokol Saratov
|
|
0:3
|
|
Orel – Metallurg Vyksa
|
|
0:1
|
|
Vityaz Podolsk – Zenit Penza
|
|
1:2
|
|
Tambov – Fakieł
|
|
0:2
|
|
Lokomotiv Liski – Metallurg-Oskol
|
|
3:0
|
|
Avangard Kursk – Kaluga
|
|
0:1
|
|
Metallurg Lipetsk – Podolye
|
|
1:2
|
|
Dinamo Briansk – Zvezda Ryazan
|
|
1:1
|
|
|
kolo 23
|
25 April, Petak
|
Metallurg Vyksa – Spartak M 2
|
|
3:2
|
|
Zvezda Ryazan – Tambov
|
|
1:0
|
|
Metallurg-Oskol – Metallurg Lipetsk
|
|
0:3
|
|
Podolye – Orel
|
|
0:1
|
|
Kaluga – Lokomotiv Liski
|
|
2:1
|
|
Fakieł – Vityaz Podolsk
|
|
1:1
|
|
Sokol Saratov – Dinamo Briansk
|
|
4:0
|
|
Zenit Penza – Avangard Kursk
|
|
2:1
|
|
|
|
kolo 24
|
1 Maj, Četvrtak
|
Spartak M 2 – Podolye
|
|
6:2
|
|
Orel – Metallurg-Oskol
|
|
3:0
|
|
Vityaz Podolsk – Zvezda Ryazan
|
|
2:0
|
|
Tambov – Sokol Saratov
|
|
1:2
|
|
Zenit Penza – Kaluga
|
|
0:0
|
|
Avangard Kursk – Fakieł
|
|
2:2
|
|
Metallurg Lipetsk – Lokomotiv Liski
|
|
2:0
|
|
Dinamo Briansk – Metallurg Vyksa
|
|
2:0
|
|
|
kolo 25
|
7 Maj, Sreda
|
Metallurg Vyksa – Tambov
|
|
0:0
|
|
Zvezda Ryazan – Avangard Kursk
|
|
1:0
|
|
Metallurg-Oskol – Spartak M 2
|
|
0:3
|
|
Podolye – Dinamo Briansk
|
|
0:1
|
|
Kaluga – Metallurg Lipetsk
|
|
2:2
|
|
Fakieł – Zenit Penza
|
|
2:0
|
|
Sokol Saratov – Vityaz Podolsk
|
|
2:1
|
|
Lokomotiv Liski – Orel
|
|
0:1
|
|
|
|
kolo 26
|
12 Maj, Ponedeljak
|
Spartak M 2 – Lokomotiv Liski
|
|
3:0
|
|
Orel – Metallurg Lipetsk
|
|
3:1
|
|
Vityaz Podolsk – Metallurg Vyksa
|
|
2:0
|
|
Tambov – Podolye
|
|
3:1
|
|
Fakieł – Kaluga
|
|
2:0
|
|
Zenit Penza – Zvezda Ryazan
|
|
0:0
|
|
Avangard Kursk – Sokol Saratov
|
|
2:3
|
|
Dinamo Briansk – Metallurg-Oskol
|
|
3:0
|
|
|
kolo 27
|
18 Maj, Nedelja
|
Metallurg Vyksa – Avangard Kursk
|
|
1:2
|
|
Zvezda Ryazan – Fakieł
|
|
0:0
|
|
Metallurg-Oskol – Tambov
|
|
0:3
|
|
Podolye – Vityaz Podolsk
|
|
1:2
|
|
Kaluga – Orel
|
|
2:1
|
|
Sokol Saratov – Zenit Penza
|
|
2:1
|
|
Lokomotiv Liski – Dinamo Briansk
|
|
3:1
|
|
Metallurg Lipetsk – Spartak M 2
|
|
1:1
|
|
|
|
|
kolo 29
|
29 Maj, Četvrtak
|
Spartak M 2 – Kaluga
|
|
3:2
|
|
Metallurg Vyksa – Fakieł
|
|
2:0
|
|
Orel – Dinamo Briansk
|
|
1:2
|
|
Metallurg-Oskol – Avangard Kursk
|
|
0:3
|
|
Podolye – Zenit Penza
|
|
2:1
|
|
Sokol Saratov – Zvezda Ryazan
|
|
3:0
|
|
Lokomotiv Liski – Vityaz Podolsk
|
|
2:0
|
|
Metallurg Lipetsk – Tambov
|
|
0:2
|
|
|
|
|